O nas

Biegamy, żeby jeść i jemy, żeby biegać!

Dominik

Runoholic

 

Uzależniony od biegania i dobrego żarcia

 

Na co dzień Policjant pełniący służbę w Wydziale Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, a prywatnie organizator najbardziej zakręconych wydarzeń w kraju i ojciec trójki dzieci (w tym dwóch psich). Zaraża tysiące ludzi miłością do jedzenia wierząc, że nie ma kalorii, której nie da się spalić i głosząc jedyną słuszną zasadę - „Biegam, żeby jeść i jem, żeby biegać”, która stała się także sposobem na życie. Dzięki pasji jaką jest bieganie i miłości do jedzenia powstały pierwsze i największe żarciowe biegi w kraju, które przyciągają biegaczy z całego świata.

 

Dominik

Aleksandra

Cooking Monster

 

Miłośniczka jedzenia, a przede wszystkim słodyczy.

 

Jej największym idolem jest Cookie Monster, bo on też ponad wszystko kocha ciastki. Swojego bloga założyła, by w ramach terapii uporać się z depresją. Chorobę na szczęście pokonała, ale miłość do gotowania i jedzenia, która towarzyszy jej od najmłodszych lat, wciąż celebruje i szerzy za pośrednictwem swojego bloga oraz podczas organizacji "żarciowych" biegów. Miłośniczka psiaków, mama #BenBena, słodyczowy łasuch i cichy ogarniacz wszechświata.

 

Aleksandra

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Zainteresowało Cię to, co robimy?

Napisz do nas i zróbmy razem coś fajnego!

Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz maila lub zadzwoń do nas.

Kiedy nas złapać

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

Sobota - Niedziela

Mamy wolne

Często zadawane pytania

Zanim napiszesz do nas, tu mamy kilka najpopularniejszych pytań.

Wystarczy, że wypełnisz formularz! Jeśli limit zawodników zostanie już osiągnięty, to napisz nam wiadomość, bo zawsze jest szansa zwiększenia liczby miejsc! :D

Jasne, zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami tej biegowej zajawki! :D

Musisz ukończyć Wszystkie 4 biegi - Pączek Run, Ice Cream Run, Pizza Run i Cookie Run. W dowolnym momencie możesz nadrobić któryś z biegów, w takiej sytuacji skontaktuj się z nami! :)